,

Kepenk Değişimi ve Tamiri

13.02.2020
Kepenk Değişimi ve Tamiri

Kepenk Değişimi ve Tamiri

Hızlı ve güvenilir bir kepenk onarım servisine mi ihtiyacınız var? 7/24 acil aramaktan çekinmeyin . ÇilingirCenter Kapı Hizmetleri, tüm kepenklerin ve menfezlerin onarımı ve bakımı konusunda uzmandır.  İstanbul'un başka bir yerinde daha verimli bir onarım hizmeti bulamazsınız.

 

Kepenkler için en iyi onarımlar

Araç çarpışması veya genel aşınma gibi hasarlı kepenklere neden olabilecek bir dizi faktör vardır. Endüstriyel kapılarınızın arızalanmasına ne sebep olursa olsun, Çilingir Center mükemmel bir kepenk tamir servisi ve değişim sunmak için burada . Hatalı bir kapı bırakılırsa, şirketiniz için çalışmama süresine ve daha sonra iş kaybına yol açabilir. Bununla birlikte,  stratejik olarak ülke içinde ve aşağısında bulunan 15 depomuz var, böylece aramanızdan 4 saat sonra size ulaşabiliriz.

Çağrınızı aldığımızda, çok çeşitli kepenk parçaları ve araçlarıyla tamamen dolu bir araçta size yol göstereceğiz. Bu, onarımların çoğunu tek bir ziyarette tamamlamamızı sağlar. Yıllar boyunca, kapı deliklerinden kırık tahrik zincirlerine kadar çok sayıda kepenk sorununu çözdük. Sorun ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, Çilingir Center ile birinci sınıf kepenk onarımını garanti edebiliriz.

Düzenli denetimlerle pahalı onarımlar ve değiştirmeler kolayca önlenebilir. Bu sadece yasal bir gereklilik değildir, aynı zamanda kepenklerinizi uzun yıllar mükemmel çalışır durumda tutabilir. Mühendislerimiz de bu denetimleri yürütmek için tamamen yeterlidir ve yol boyunca gerekli olabilecek küçük onarımları yapabilir. Sonuç olarak, gereksiz onarımlarda tasarruf edersiniz ve kapılarınızın amaca uygun olduğuna dair huzurunuz olur.

Onarım becerilerimiz, kepenklar ve ızgaralarla sınırlı değildir, çünkü aşağıdaki endüstriyel kapıları da onarabilir ve değiştirebiliriz:

  • Çelik menteşeli kapılar
  • Yüksek hızlı kapılar
  • Katlanır kepenklu kapılar
  • Seksiyonel kapılar
  • Otomatik giriş ve otomatik yaya kapıları

Yukarıda belirtilmeyen profesyonel onarım gerektiren endüstriyel bir kapınız varsa, doğrudan ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamaktan ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi bildirmekten memnuniyet duyarız.

Neden kepenk bakım ve onarımımızı seçmelisiniz?

Çilingir Center'da herhangi bir marka veya üreticiden kepenkları onarabiliriz. Servis sırasında endüstriyel kapılarınızın sigorta poliçenize tam olarak uymasını sağlayacağız. Panjurlarınızda tamamlanan tüm işlemler, sigorta şirketinize tamamen güvenli ve işlevsel olduklarının kanıtı olarak gösterilebilen Sarı Kapı Cüzdanımıza kaydedilir.

Panjur onarım servisimizi seçtiğinizde, profesyonellerle uğraştığınızı bilirsiniz. Mühendislerimizin her biri en az CSCS NVQ Seviye 2 konusunda eğitilmiştir ve endüstriyel kapı teknolojisindeki en son gelişmeleri takip eder. Panjurları tamir etmede uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için her zaman ekstra yol kat ediyoruz.

Manuel kepenkinizi elektriksel bir eşdeğeri ile yükseltmek istiyorsanız, Çilingir Center Servisleri aramalısınız. Ücretsiz bir saha araştırması ve fiyat teklifi sunmak için en kısa zamanda size yardımcı olacağız. Kepenk onarım işimizin daima özel gereksinimlerinize uygun olduğundan emin olabilirsiniz.