,

2020 Çilingir - En Yakın Çilingir - Acil Çilingir

23.12.2019
2020 Çilingir - En Yakın Çilingir - Acil Çilingir

Şimdiden herkesin yeni yılını kutlar, sağlıklı ve huzurlu hayatlar dileriz. Çilingir Center olarak siz değerli müşterilerimizi 2020 yılına girmeden önce de bir kaç konuda uyarmak istiyoruz. 

Yeni yıl telaşı ile birlikte gelen acelelik ve unutkanlıklar ile acil kapatılan kapılar ya da unutulan anahtarlıklarınızdan dolayı yanınızdayız! Anahtarınızı mı kaybettiniz? Arkadaşlarınızla buluşmaya gidiyorsunuz fakat anahtarı kapının arkasında mı unuttunuz? Çilingir Center olarak olaya hemen el koyuyoruz. Canınızı sıkmaya gerek yok, 10-15 dakika içerisinde yanınızdayız. 

Zaman demişken, istikrarlı ve düzenli yaptığımız çalışmalarımızdan dolayı sizinle bir kez daha geliştirdiğimiz stratejimizden bahsedelim. Zaman elbette değerli. Ocakta yemeğiniz olabilir, Acil yetişmeniz gereken bir yer olabilir. Özellikle bu durum yıl başı gecesi başınıza gelebilir. Böyle acil durumlarda işlerinizin aksamaması adına geliştirdiğimiz stratejik planlamamızdan bahsedelim. 2020 yılında çilingir ya da çilingirci arıyorsanız, ve vakit konusunda probleminiz varsa, biz burdayız. 

2020 Yeni Yıl da Çilingir

Çalışmalarımızı yeni yılda daha sistematik, stratejik, düzenli ve güçlü kılacak kararlar ile yürütmeyi hedefleyen Çilingir Center olarak Çilingirin Merkezi hizmetlerimizi geliştirmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz. Konum odaklı raporlama ve araştırma analiz sonuçlarına göre, yıl başı gecesi yaşayacağınız  maduriyetleri en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedefliyoruz. 

2020 de en yakın çilingir nerede? 2020 acil çilingir, 2020 anahtarcı arayışlarınıza cevap olmak için, her gün düzenli çalışma ve arge yapmaktayız. Bünyemizde bulunan ekiplerimiz, değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet verebilmek adına, daimi olarak arge yapmakta ve verdiğimiz hizmetin kalite noktasını en uç seviyelere taşımaktadır. 

Şişli Anahtarcı, Mecidiyeköy Çilingir, Mecidiyeköy kapı göbek değişimi, Barel değişimi, oto, otomobil, araç kapı açma, kilit değişimi hizmetlerimiz ve daha fazlasını 2020 yılında kaliteli çözümler noktasında bir tık daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Geliştirmiş olduğumuz stratejik planlarımız ile birlikte, sizlere en yakın çilingir hizmetini sağlamak istiyoruz. 

Yeni yıl da eğlencenin dibine vurmak isteyen tüm genç arkadaşlarımız için tavsiyelerimiz;

 • Evden çıkarken acele etmemeleri
 • Kapıyı mutlaka kilitlemeleri
 • Kapıyı kitlediklerini kontrol etmeleri
 • Aracınızın anahtarının yanınızdan olduğundan emin olmaları
 • Kapıyı açarken anahtarı zorlamamaları

Eğer bu ve benzeri maddelere dikkat ederseniz, yeni yıl da güveninizi ve cebinizi en güzel şekilde korumuş olursunuz. Fakat yine de dikkatsizliğinizden dolayı olurda aşağıdaki sorunları yaşarsanız;

 • Aceleyle anahtarı unuttum
 • Kapıyı kitledim anahtar içeride kaldı
 • Araç kilidini kaybettim.
 • Araç kilit değişimi
 • Kapı kilit değişimi
 • Kırık kilit tamiri
 • Göbek barel değişimi

Çilingir Center olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tüm bizi takip edip etmeyenlere, yeni yıl 2020 Çilingir Center olarak sağlıklı ve huzurlu yıllar dileriz !